Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Dorota Warakomska w supraskim Alkierzu

2010.04.08 00:00
Dorota Warakomska w supraskim Alkierzu
Fot: materiały organizatora

Tylko dziś (8.04) Dorota Warakomska, a do połowy maja, także jej zdjęcia i opowieści - warto wybrać się na wystawę "Moja Ameryka" do supraskiego Alkierza.

Fotografie, pokaz slajdów, muzyka rdzennych Indian oraz opowieści z pobytu w USA - wszystko to zaprezentowane przez Dorotę Warakomską.

Warakomska to doskonale rozpoznawalna, wieloletnia dziennikarka telewizyjna, publicystka i komentatorka wydarzeń międzynarodowych, politycznych i gospodarczych. W latach 1991-2006 związana była z TVP. Jest autorką reportaży, programów telewizyjnych, artykułów, książek, doradcą medialnym, wykładowcą, promotorką odpowiedzialnego biznesu i równouprawnienia.

Szczegóły dzisiejszego wernisażu:
Wystawa Doroty Warakomskiej

E.S.

E.S.

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas