Dwa dni zabawy. Festiwal Original Source Up To Date z niespodziankami [WIDEO]

2014.09.18 00:00
Kilkudziesięciu artystów z różnych stron świata, kilka scen i dwa dni zabawy. Przed nami jubileuszowa, piąta edycja Original Source Up To Date Festival. Odbędzie się 19 i 20 września.
Dwa dni zabawy. Festiwal Original Source Up To Date z niespodziankami [WIDEO]
Fot: Michał Kardasz
Dtekk (po prawej) - główny pomysłodawca festiwalu

Impreza już na stałe wpisała się w kulturalny kalendarz Białegostoku. W tym roku świętuje jubileusz - odbędzie się po raz piąty. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek i wielu atrakcji.

Piątek w Operze i na Węglowej

Po raz pierwszy scena Stan Skupienia zostanie przeniesiona do gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej, gdzie artysta o pseudonimie bvdub, znany jako Brock Van Wey wystąpi z podlaskimi filharmonikami. Koncert na dużej scenie Opery otworzy tegoroczną imprezę.Pozostałe sceny zostaną ulokowane na terenie Węglowej, ale tutaj też niespodzianka - będą mieścić się w namiotach (ma to pokazać potencjał Węglowej jako miejsca, poza tym festiwalowy magazyn wkrótce ma przejść remont).

Festiwalowiczów z Opery na Węglową przewiozą bezpłatne autobusy KPKM.

Zmiany w line-up'ie

Podczas imprezy wystąpi ponad 40 artystów z Polski i zagranicy, reprezentujących rożne gatunki muzyczne. Muzyki można będzie posłuchać na scenach Hip Hop Tent, Technosoul oraz Beats.

Są zmiany w line-up'ie. Z powodu choroby na festiwalu nie wystąpi Robert Hood. Lukę po nim wypełni szkocki producent i DJ Edit Select, który podbił serca fanów techno w tym roku doskonałym albumem "Phlox" wydanym na wytwórni Prologue. Edit Select (Anthony Scott) to człowiek obecny na scenie brytyjskiego techno od przeszło dwóch dekad.

Dojazd na festiwal. Zostaw auto

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, dojazd autem na teren festiwalu nie jest możliwy. Wszystkich zmotoryzowani mogą parkować auta na parkingu przy ulicy Traugutta, w okolicy dawnego dworca Białystok Fabryczny oddalonego o kilkaset metrów od ul. Węglowej.

Portal BiałystokOnline.pl patronuje wydarzeniu.

Program: Original Source Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1003 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39