Dwie widownie, jedno miasto. Piłkarze Jagiellonii zaprezentują się w Operze

2013.01.25 00:00
Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, już 18 lutego, piłkarze białostockiej Jagiellonii zaprezentują się kibicom na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej.
Dwie widownie, jedno miasto. Piłkarze Jagiellonii zaprezentują się w Operze
Fot: materiały OiFP

Porozumienie w tej sprawie podpisali w środę (24 stycznia) Roberto Skolmowski, dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Marcin Jurczewski, dyrektor marketingu oraz członek zarządu Jagiellonii Białystok SSA.

- Z dyrektorem Skolmowskim rozmowy prowadzimy już od pół roku. Wspólnie postanowiliśmy zorganizować tutaj prezentację drużyny pod hasłem "Dwie widownie – jedno miasto" – mówi Mariusz Jurczewski. – Myślę, że kibice będą się tutaj dobrze czuli, w końcu Opera i Filharmonia Podlaska jest dla każdego. Mam nadzieję, że przyjdą tu całe rodziny, również z małymi dziećmi. Zależy nam, aby na nasze mecze przychodziło coraz więcej rodzin.

Korzyść będzie obopólna. Klub ma nadzieję w ten sposób zachęcić do chodzenia na mecze większej liczby kibiców. Z drugiej strony to spotkanie ma być także zachętą do częstszych odwiedzin w operze na koncertach, przedstawieniach, wystawach.

Jagiellonia Białystok wspólnie z OiFP szykuje kibicom wspaniały pokaz multimedialny. Bilety na imprezę są bezpłatne. Dostępne są w oficjalnym sklepie klubu Jaga Fan Shop.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1599 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39