POLECAMY
Sokólscy policjanci zatrzymali 21 i 26-latka, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wspólnie z białostockimi celnikami, funkcjonariuszami Straży Granicznej w Kuźnicy w trakcie kontroli jednego z sokólskich lokali zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. 21-latek miał przy sobie 3 gramy suszu roślinnego, natomiast o 5 lat starszy mężczyzna 10 gramów białego poporcjowanego proszku. Wstępne badania przeprowadzone narkotesterem wykazały, że była to marihuana i amfetamina. Ta druga o łącznej czarnorynkowej wartości około 300 zł. Mieszkańcy Sokółki zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji