Białystok Online

Aktualności

Dworzec PKP ma być bezpieczniejszy

2013.02.25 00:00
Dworzec PKP ma być bezpieczniejszy
Fot: ESD

Od poniedziałku (25.02) do końca maja straż miejska wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzić będą działania prewencyjne na terenie dworca PKP. Mają one poprawić bezpieczeństwo na białostockiej stacji.

Działania mają na celu przede wszystkim zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom oraz wybrykom chuligańskim na obszarze kolejowym.

Do podstawowych zadań funkcjonariuszy należeć też będą: nadzór nad przestrzeganiem przepisów porządkowych, ujawnianie i ujmowanie sprawców przestępstw i wykroczeń popełnianych przeciwko podróżnym oraz ich mieniu i mieniu PKP, ujawnianie towarów bez polskich znaków akcyzy.

Ewelina Sadowska-Dubicka

Ewelina Sadowska-Dubicka

ewelina.s@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas