POLECAMY
Nieoficjalnie mówi się, że Marek Karp – dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego – zrezygnował ze swojego stanowiska. Uniwersytet Medyczny i szpital nabrały wody w usta i nie komentują tych doniesień.
Czy Marek Karp – dyrektor białostockiego USK – złożył wypowiedzenie? Prawdopodobnie tak. Jednak chętnych do potwierdzenia takiej wiadomości nie ma. Doniesień nie komentuje zarówno szpital, jak i Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Marek Karp kierował szpitalem krótko, bo zaledwie pół roku. Jednocześnie obydwie placówki zapewniają, że USK funkcjonuje normalnie. Pewne jest jedynie, że jeżeli chodzi o sytuację finansową szpitala, to wdrożony został plan naprawczy. Realizowany będzie przez najbliższe sześć lat.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji