Dzieci poczuły magię świąt. Za nami finał akcji MotoMikołaje Białystok 2022 [ZDJĘCIA]

2022.12.03 15:13
W sobotnie (3.12) przedpołudnie pokaźne grono Mikołajów udało się w kierunku Folwarku Nadawki, by uszczęśliwić wychowanków z lokalnych domów dziecka. Zmotoryzowani bohaterowie uczynili to już po raz 10.
Dzieci poczuły magię świąt. Za nami finał akcji MotoMikołaje Białystok 2022 [ZDJĘCIA]
Fot: Redakcja BiałystokOnline

Finał akcji MotoMikołaje Białystok 2022 nie zawiódł. Znów było radośnie, znów było widowiskowo, a co najważniejsze - uszczęśliwione zostały dzieci z lokalnych ośrodków opiekuńczych, takich jak: Dom Dziecka w Białymstoku, Dom Dziecka w Supraślu, Dom Dziecka w Krasnem i Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Ignatkach.

Spotkanie zmotoryzowanych Mikołajów z grzecznymi maluchami i równie życzliwą młodzieżą miało miejsce w Folwarku Nadawki. Dzięki temu, że brodate postacie przywiozły ze sobą całą masę prezentów, podopieczni lokalnych domów dziecka już teraz choć na chwilę mogli poczuć moc i magię zbliżających się świąt.

Warto zaznaczyć, że zanim doszło do wizyty w Folwarku Nadawki, czerwonych bohaterów wydarzenia mieli szansę ujrzeć też białostoczanie, gdyż tuż przed południem MotoMikołaje w efektownej paradzie przemierzyli ulice miasta za pomocą swych reniferów, czyli motocykli. Tak naprawdę cała akcja rozpoczęła się jednak zdecydowanie wcześniej, bo jeszcze w listopadzie (25-26.11), kiedy to miały miejsce różnego rodzaju kwesty.

Charytatywną imprezę zwieńczy koncert ZEW MotoMikołajów w klubie Gwint. Ruszy on w sobotę o godz. 18.00.

MotoMikołaje 2022 odbyły się pod patronatem portalu BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
351 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39