Dzień Dziecka w Atrium Biała. Będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

2022.05.24 11:25
W najbliższą sobotę (28.05) w Atrium Biała rozpocznie się świętowanie Dnia Dziecka. Będą strefy tematyczne i coś dla fanów Playmobil. Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić.
Dzień Dziecka w Atrium Biała. Będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
Fot: pixabay.com

Dzień Dziecka przypada 1 czerwca, jednak świętowanie w Atrium Biała rozpocznie się już kilka dni wcześniej, w sobotę (28.05). Do wspólnej zabawy najmłodszych zaproszą bohaterowie klocków Playmobil. W centrum handlowym zostanie przygotowana z tej okazji edukacyjna wystawa, podzielona na specjalne strefy. Już przy wejściu wszystkich będą witać maskotki Playmobil – Księżniczka oraz Rycerz, którzy chętnie będą pozować do pamiątkowych zdjęć.

W części fizyczno-chemicznej dzieci zamienią się w małych naukowców i wezmą udział w wielu interesujących eksperymentach, jak np. wybuch piany czy doświadczenia z suchym lodem bądź ciekłym azotem. Przyszłych medyków i miłośników przyrody na pewno zainteresuje wystawa owadów oraz skorupiaków i stanowiska z mikroskopami, gdzie dzieciaki będą mogły podejrzeć niezwykły świat mikroorgazmów. Do tego nauczą się też rozpoznawać nazwy poszczególnych kości, a przy okazji dowiedzą się jak jest zbudowane ludzkie oko.

Z kolei w strefie historycznej najmłodsi będą mogli przeżyć wirtualną przygodę za pomocą okularów VR. Na małych gości czekają także zajęcia plastyczne, w ramach których zaplanowano malowanie przestrzenne w okularach VR, interaktywne kolorowanki oraz możliwość rysowania długopisem 3D.

To jeszcze nie koniec zaplanowanych atrakcji. W sobotę z okazji Dnia Dziecka odbędą się także specjalne zajęcia sportowe. Świetną zabawę zagwarantuje rywalizacja w rzutach do kosza oraz wyścigi we wspinaniu się na ściance. Dodatkowo, zaplanowane zostały warsztaty z gry w Zośkę czy jazdy na trickboardzie, które świetnie uczą refleksu przy jednoczesnym utrzymywaniu balansu ciała.

Dodatkowo, w Atrium Biała będzie można podziwiać witryny z zabawkami Playmobil, obejrzeć seans w mini kinie czy zapozować do zdjęcia z figurami Playmobil w rozmiarze XXL na specjalnej ściance.

– Dzień Dziecka jest świętem radości i uśmiechu. W tym wyjątkowym dniu, chcemy sprawić naszym najmłodszym gościom szczególną przyjemność. Z myślą o nich przygotowaliśmy szereg atrakcji nawiązujących do ulubionych klocków Playmobil. Dzięki niezwykłej scenografii oraz ciekawym strefom tematycznym najmłodsi przeżyją wiele wspaniałych przygód. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu atrakcji każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! – zaprasza Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Dzień Dziecka z Playmobil zaplanowany jest 28 maja br. w godz. 11.00-19.00. Wystawa oraz specjalne strefy będą znajdować się w pasażach Atrium Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
667 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39