Dzień Kobiet na Torze Białystok to okazja, by pojeździć za symboliczną złotówkę

2023.03.07 14:46
Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji jak co roku zorganizuje wydarzenie zatytułowane Dzień Kobiet na Torze Białystok. Event przeprowadzony zostanie w niedzielę (12.03).
Dzień Kobiet na Torze Białystok to okazja, by pojeździć za symboliczną złotówkę
Fot: BOSiR

Tor Białystok od początku swojej działalności obchodzi marcowy Dzień Kobiet i w tym roku nie będzie inaczej. Z okazji święta wszystkich pań w niedzielę, w godz. 11.00-15.00, jazdy samochodowe dostępne mają być w promocyjnych cenach. Przedstawicielki płci pięknej otrzymają pierwszeństwo w przejazdach i za udział w nich zapłacą tylko złotówkę. Dodatkowo uczestniczki wydarzenia mogą liczyć na małe upominki, ale należy zaznaczyć, że władze toru nie zapomniały też o panach. Mężczyźni z dobrodziejstw białostockiej motoareny skorzystają za jedyne 15 zł.

Jak zaznaczają organizatorzy, w trakcie swobodnych jazd samochodowych będzie można ćwiczyć wchodzenie w zakręty, opanowywanie nadsterowności i podsterowności pojazdu oraz wszelkie inne manewry kierownicą. W dniu eventu pojawi się też szansa na rajdową przejażdżkę w roli pasażera u boku doświadczonych kierowców.

Przypomnijmy, że Tor Białystok przeznaczony jest do doskonalenia techniki jazdy, dlatego korzystać z niego mogą także osoby bez "prawka". Potrzebny jest tylko własny pojazd.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

959 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39