Dzień Mężczyzn - wiele kulturalnych promocji!

2022.03.10 11:09
W czwartek (10.03) przypada Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Z tej okazji Teatr Dramatyczny w Białymstoku oraz Opera i Filharmonia Podlaska przygotowały specjalne oferty promocyjne.
Dzień Mężczyzn - wiele kulturalnych promocji!
Fot: Michał Heller/OiFP

"Bóg mordu" w Teatrze Dramatycznym

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przygotował atrakcyjną ofertę: od 10 do 13 marca będzie można kupić bilety na spektakl "Bóg mordu" w cenie 40 zł. Promocja dotyczy sztuki granej w dniach: 11, 12 i 13 marca.

– Przedstawienie wyróżnia się między innymi znakomitą grą aktorską. Humor, napięcie i zaskoczenie sprawiają, że każdy widz w czasie spektaklu odnajdzie część siebie – mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

"Bóg mordu" w błyskotliwy i dowcipny sposób obnaża ludzkie słabości. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać konflikt. Jednak konfrontacja zamienia się w istne piekło. Sztuka autorstwa Yasminy Rezy – francuskiej aktorki i dramatopisarki – jest wystawiana na całym świecie. Na jej podstawie powstał film "Rzeź" w reżyserii Romana Polańskiego.

– Zachęcam do skorzystania z tej promocji. Spektakl podejmuje na tyle uniwersalny temat, że przypadnie on do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom – dodaje Piotr Półtorak.

Bilety na spektakl w cenie 40 zł dostępne są w Kasie Teatru (ul. Suraska 1, Białystok) oraz w sprzedaży internetowej (dramatyczny.pl).

REPERTUAR Teatru Dramatycznego

"Jesus Christ Superstar" w Operze

Specjalną niespodziankę przygotowała także Opera i Filharmonia Podlaska z okazji Dnia Mężczyzn. Tylko w czwartek (10.03) bilety na weekendowe spektakle "Jesus Christ Superstar" (11, 12, 13 marca) można kupić z 30% zniżką. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupie online, jak i w kasie OiFP.

Przy zakupie biletów należy podać hasło: "Dzienmezczyznywoperze".

Czytaj więcej: Musical "Jesus Christ Superstar" powraca do repertuaru.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1283 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39