Dziewczyny na politechniki

2010.03.16 00:00
Celem akcji jest zachęcanie dziewczyn, uczennic szkół ponadgimnazjalnych do nauki na kierunkach technicznych. Politechnika Białostocka po raz trzeci uczestniczy w akcji promocyjnej.
Dziewczyny na politechniki
Fot: materiały organizatora

"Dziewczyny na politechniki" to wspólne przedsięwzięcie polskich uczelni technicznych, KRPUT oraz Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Kulminacją akcji będzie Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn - 22 kwietnia. Tego dnia uczennice szkół średnich będą miały okazję poznać ofertę edukacyjną uczelni, porozmawiać ze studentkami i pracownikami naukowymi, a także zwiedzić Politechnikę Białostocką. Na stronie Dziewczyny na politechniki znajduje się formularz aplikacyjny, o którego wypełnienie proszone są osoby chcące uczestniczyć w Dniu Otwartym Tylko Dla Dziewczyn. Na Polibudzie odbędzie się on 22 kwietnia w czwartek, od godz. 10.30 na Auli I Wydziału Elektrycznego PB przy ul. Wiejskiej 45 D.

Aż chce się powiedzieć: kobieta współczesna żadnego kierunku się nie boi. A na stronie projektu można przeczytać: "Na studentki kierunków ścisłych i technicznych czeka mnóstwo atrakcyjnych ofert stypendiów zagranicznych i praktyk. Jeżeli studia połączycie z nauką języków obcych - to nikt Was nie prześcignie! Świat będzie leżał u Waszych stóp. Serio."

MAG

1500 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39