East-Media Białystok. Dowiedz się więcej o nowych mediach i e-marketingu

2015.04.07 00:00
E-marketing, CRM, remarketing, digital, RTB – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone na najbliższym spotkaniu East-Media Białystok.
East-Media Białystok. Dowiedz się więcej o nowych mediach i e-marketingu
Fot: pixabay.com

Konferencja East-Media odbędzie się 24 i 25 kwietnia. Jest to pierwsze takie spotkanie na Podlasiu, gdzie zostanie poruszona tematyka nowych mediów, e-marketingu, mobile oraz social media.

Podczas wykładów głos zabierze wiele ciekawych osób m.in. Jakub Cyran z GO.PL, Andrzej Ogonowski z SMSAPI, Monika Czaplicka z Wobuzz, Tomasz Baranowski z Publicis Polska/DWL, Michał Kraus z Unity S.A oraz Paweł Luty z Brief czy Mikołaj Winkiel z Brand24.

Prelegenci opowiedzą słuchaczom, czym jest e-marketing i jak rozwijają się najnowsze technologie, które są w tej dziedzinie niezwykle przydatne. Przekażą także wiedzę, jak za pomocą współczesnych kanałów komunikacji zostać zauważonym i docenionym w biznesie.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy są zainteresowani marketingiem, promowaniem swojej marki czy chcącym pozyskać nowych klientów dla swojej firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji: East-Media Białystok

Patronem imprezy jest BiałystokOnline.pl

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1966 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39