Edukacja+innowacja+technologia = otwarte zasoby edukacji, czyli 13. spotkanie TechKlubu

2015.10.06 00:00
W środę (7.10) odbędzie się kolejne spotkanie fanów nowych technologii. Tym razem organizatorzy skupią się m.in. na internecie i zasobach edukacyjnych.
Edukacja+innowacja+technologia = otwarte zasoby edukacji, czyli 13. spotkanie TechKlubu
Fot: TechKlub/P.Tadejko
W środę odbędzie się kolejne spotkanie TechKlubu w Białymstoku

Podczas spotkania TechKlubu specjaliści wraz uczestnikami wspólnie zastanowią się, czy internet jest wysypiskiem śmieci, czy też kopalnią diamentów i w jaki sposób może pomagać użytkownikom w nauce. Wykładowcy powiedzą również, kim jest Salman Kahn i dlaczego w 2012 roku trafił na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Jednym z prelegentów na najbliższym spotkaniu będzie Kamil Śliwowski – animator i trener edukacji medialnej, związany z Fundacją Panoptykon, gdzie realizuje projekty edukacyjne z zakresu ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Podczas spotkania opowie o otwartych zasobach edukacyjnych.

Lech Mankiewicz dyrektor Centrum Fizyki Teoretycznej PAN zajmie się zaś nowymi technologiami w edukacji, a Anna Pokrzywicka, certyfikowany trener biznesu, zajmie się platformą EPALE.

Najbliższe, trzynaste już spotkanie TechKlubu odbędzie się w Bar & Kafe "Spółdzielnia" przy ul. Skłodowskiej-Curie o godzinie 18.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja (zobacz: Spotkanie TechKlub Białystok

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

865 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39