Ekstraklasa przyznała rację Widzewowi w sprawie transferu Bartłomieja Pawłowskiego

2013.08.20 00:00
Komisja Ligi Ekstraklasy SA przyznała rację Widzewowi Łódź w sprawie transferu z Jagiellonii Bartłomieja Pawłowskiego i wypożyczenia go do Malagi. Klubowi z Białegostoku przysługuje odwołanie i od tego PZPN uzależnia decyzję o wydaniu certyfikatu zawodnika.
Ekstraklasa przyznała rację Widzewowi w sprawie transferu Bartłomieja Pawłowskiego
Fot: sxc.hu

Komisja Ligi uznała, że umowa Bartłomieja Pawłowskiego z Jagiellonią Białystok wygasła z dniem 7 czerwca 2013 roku, w związku z zawarciem umowy transferowej pomiędzy Widzewem Łódź a Jagiellonią Białystok.

Poniedziałkowa (19.08) decyzja nie oznacza jednak, że Pawłowski będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu Malagi z Barceloną, ponieważ musi się ona jeszcze uprawomocnić. Teoretycznie oba polskie kluby mogą dojść wcześniej do porozumienia i wówczas certyfikat piłkarza jeszcze w tym tygodniu zostanie wydany Maladze.

Przypomnijmy, że 31 lipca Widzew Łódź wypożyczył piłkarza do Malagi za 300 tys. euro (z opcją transferu definitywnego za kolejne 700 tys. euro). Na razie jednak zawodnik nie może grać w Primera Division, ponieważ z uwagi na trwający spór między Widzewem i Jagiellonią PZPN nie wydał Hiszpanom certyfikatu zawodnika.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

728 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39