Estonia zremisowała z Cyprem. Grał Vassiljev

2017.03.25 21:33
Wynikiem 0:0 zakończył się mecz pomiędzy Cyprem a Estonią rozgrywany w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Rosji. Na murawie przez 90 minut przebywał gracz białostockiej Jagiellonii – Konstantin Vassiljev.
Fot: Michał Kardasz

Niemal całe spotkanie w barwach Estonii rozegrał Konstantin Vassiljev. Pomocnik Jagiellonii Białystok, który podczas 90-minutowego występu biegał na pozycji ofensywnego pomocnika, nie był jednak w stanie pomóc kolegom w zdobyciu choćby jednego gola. W meczowym protokole udało mu się mimo wszystko zapisać, gdyż w 69. minucie został ukarany żółtą kartką.

Remis oznacza, że drużyna narodowa Vassiljeva po 5 kolejkach eliminacji do mistrzostw świata nadal zajmuje w tabeli grupy H przedostatnie miejsce. Przed Estończykami są reprezentacje Belgii, Bośni i Hercegowiny, Grecji oraz Cypru.

Cypr – Estonia 0:0

Estonia: Aksalu – Teniste, Baranov, Klavan, Kruglov – Mets, Dmitrijev – Kait, Vassiljev (90' Anier), Ojamaa (65' Luts) – Zenjov (79' Toomet)