F&M Studio Decor to smaczne bukiety, ręcznie malowane tekstylia i oryginalne prezenty

2019.11.30 07:51
Warto otaczać się wyjątkowymi rzeczami wysokiej jakości i takie też podarowywać innym. F&M Studio Decor stawia na ręcznie robione produkty, naturalne materiały, przemyślane kompozycje oraz niesamowite wyczucie stylu.
F&M Studio Decor to smaczne bukiety, ręcznie malowane tekstylia i oryginalne prezenty
Fot: F&M Studio Decor

Co znajdziemy w FM Studio Decor?

Na artystycznej mapie Białegostoku niedawno pojawił się sklep z nowymi trendami i nowymi pomysłami – F&M Studio Decor. To wyjątkowe miejsce przypadnie do gustu wielu osobom. Tworzą je dwie kobiety z wielkim talentem, ogromną pasją oraz chęcią tworzenia.

– Podlasie jest piękne, Białystok także, ono daje nam dużo inspiracji i pomysłów, które możemy wykorzystać w naszej pracy. I chcemy podzielić się tym z ludźmi – że w życiu nie tylko jest stres, ale też dużo piękna, natury – opowiada Olga Filipenko, właściciel F&M Studio Decor.

F&M Studio Decor to przede wszystkim szeroko pojęte usługi florystyczne, dekoratorskie, kompozycje ślubne i akcesoria ślubne, meble i dekory do domu, wyroby pracy ręcznej, oryginalne upominki i prezenty oraz pakowanie tychże prezentów.

– Jak najbardziej możliwa jest także realizacja indywidualnych zamówień. Chętnie wysłuchamy i zajmiemy się urzeczywistnieniem własnego pomysłu klienta – dodaje Olga Filipenko.

Podaruj smaczny bukiet albo... wyjątkową poduszkę

F&M Studio Decor stawia na oryginalność i proponuje niespotykane bukiety. Co jest w nich innego? Nie są zrobione z kwiatów – przynajmniej nie w całości. Smaczne bukiety zawierają słodkości, owoce, a nawet... kiełbaski. Są idealne dla kobiety, mężczyzny czy dziecka. W ofercie znajdują się także tradycyjne bukiety na każdą okazję, również ślubne – od klasycznych propozycji, po bardziej szalone i ekstrawaganckie, małe, średnie i duże.

Dodatkowo w dobie zalewania produktów masowych wątpliwej jakości i niewyróżniających się warto postawić na piękne i ręcznie robione dekoracje.

– Jesteśmy nastawieni na to, by jak najbardziej wykorzystywać materiały naturalne – mówi Anastazja Filipenko, dekorator w F&M Studio Decor, która zajmuje się renowacją mebli, ozdobami i wyrobami dekoracyjnymi z betonu, gipsu itp. oraz ręcznym malowaniem na odzieży i tekstyliach, czyli na poszewkach, pościeli, które wcześniej szyje Olga Filipenko.

F&M Studio Decor to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jakim budżetem dysponuje.

Masz swój biznes? Wyróżnij się z F&M Studio Decor

Firmy zawsze robią wiele, by pokazać się na tle konkurencji. Czasem wystarczy jeden dobry pomysł i jego realizacja.

– Jesteśmy też nastawieni na to, by współpracować z różnymi firmami. Możemy wykonać efektowne logotypy z roślin, dekoracje zewnętrzne, np. witryn, okien, jak i wewnętrzne – przedstawia Anastazja Filipenko. – Zajmiemy się również florystyczną dekoracją stołów pod spotkania biznesowe i nie tylko.

Długie godziny otwarcia i elastyczne podejście do klienta

F&M Studio Decor mieści się przy al. Jana Pawła II 37/1. Jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz w soboty w godz. 10.00-17.00. Możliwe jest również wcześniejsze indywidualne uzgodnienie terminu np. odebrania bukietu.

Dobrą wiadomością dla klientów jest również opcja dowozu na terenie Białegostoku oraz wysyłki na terenie całego kraju.

– Wiemy, jak bardzo niektórzy są zabiegani bądź stan ich zdrowia nie pozwala na przyjechanie do naszego sklepu po odbiór zamówienia. Dlatego też staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom – mówi Olga Filipenko. – By umilić czas oczekiwania, klienci mogą również wypić pyszną kawę. Nie mamy też problemu z przychodzeniem do nas ze swoim czworonogiem – dodaje.

Otwarcie F&M Studio Decor odbędzie się na początku grudnia.[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

494 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39