Fair Play Crew wystąpi z prawdziwym show "Kiedyś to było" [BILETY]

2021.10.27 13:02
"Kiedyś to było" to jeden z najpopularniejszych spektakli komediowych formacji tanecznej Fair Play Crew. Jest to istne show, które pokochała publiczność. Będzie można je zobaczyć w sobotę oraz w niedzielą w Operze i Filharmonii Podlaskiej.
Fair Play Crew wystąpi z prawdziwym show "Kiedyś to było" [BILETY]
Fot: Materiały prasowe

Mają abstrakcyjne poczucie humoru, lata doświadczenia scenicznego i niezrównane umiejętności, dzięki którym Fair Play Crew podczas swojego spektaklu potrafią rozśmieszyć widzów w każdym wieku. Na dodatek wszystko to odbywa się bez słów.

Ten wyjątkowy spektakl przenosi widzów w przyszłość, w której tancerze formacji Fair Play Crew wcielają się w starsze pokolenie i wspominają jak to kiedyś było. A przecież działo się naprawdę wiele. Choć ta podróż może wydawać się sentymentalna, nie zabraknie w niej świetnej zabawy, doskonałego humoru i pozytywnych wibracji.

Dobrze jest powiedzieć "kiedyś to było!" i powspominać stare, dobre czasy. Ale...nigdy nie jest za późno, aby tworzyć nowe wspomnienia. "Kiedyś" może oznaczać wczoraj lub zeszłą środę, a przecież na zabawę i odkrywanie nowych rzeczy każdy czas jest dobry!

Fair Play Crew to grupa performerów, których pokochała nie tylko cała Polska. Od wielu lat z powodzeniem występują w różnych zakątkach świata i zachwycają kolejne tysiące widzów.

Tworzą choreografie i reżyserują spektakle przyjmowane z entuzjazmem w Polsce, Europie i w Chinach. Podczas chińskiego tournèe Fair Play Crew prezentowali program kabaretowy "Seriously Funny", który można było zobaczyć również w Białymstoku.

Spektaklem "Amatorologia" – pierwszą polską komedią taneczną, w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy festiwal kabaretowy w Polsce. Formacja w ciągu ponad 20 lat działalności artystycznej zdobyła szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą.

Spektakle odbędą się w sobotę (30.10), o godz. 17:00 oraz w niedzielę (31.10), o godz. 18:00 na Scenie Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1.

Można wygrać zaproszenia na spektakl: KONKURS

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

804 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39