Fashionable East, czyli białostocki weekend mody [WIDEO]

2014.07.30 00:00
Michał Starost, Dawid Tomaszewski, Natasha Pavluczenko czy Mariusz Przybylski - to tylko kilku projektantów, którzy zaprezentują swoje kolekcje podczas Fashionable East. Białostocki weekend mody rusza w czwartek, 31 lipca i potrwa do 3 sierpnia.
Fashionable East, czyli białostocki weekend mody [WIDEO]
Fot: materiały projektanta
Podczas imprezy swoje projekty zaprezentuje m.in. Bartosz Malewicz

Pierwsze trzy dni imprezy organizowane są w samym centrum miasta, na placu przed Teatrem Dramatycznym, z kolei finał na dziedzińcu Pałacu Branickich.Oprócz gości z kraju i z zagranicy, swoje kolekcje zaprezentują też białostoczanie - Alicja Czarniecka, Bartosz Malewicz, Barbara Piekut, Paweł Androsiuk i Ewelina Lewczuk.

Fashionable East zainauguruje pokaz specjalnie przygotowanej kolekcji Michała Starosta - jednego z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. W piątek zaplanowano uroczystość wręczenia Diamentu Mody. Wyróżnienie w tym roku otrzyma Jerzy Antkowiak. Ponadto pokazy Pawła Androsiuka, młodego i zdolnego białostoczanina, 29 Desires - bułgarskiej marki mody miejskiej. Zobaczyć będzie można kolekcje Katarzyny Kmiecik z linii UFUFU i białostoczanki Barbary Piekut, założycielki marki MO.YA fashion. Gwiazdą wieczoru będzie Natasha Pavluczenko, jedna z najbardziej docenianych projektantek mody w Polsce. Kolejne pokazy w sobotę i niedzielę. Na finał wystąpi Maria Sadowska.

Bilety i karnety można kupić w kasie Białostockiego Ośrodka Kultury (kino Forum), a także przez Internet. Dostępne będą też wejściówki (ograniczona ilość) na pojedyncze pokazy.

Program: Fashionable East II

Przeczytaj także: Będą pokazy mody i koncert Marii Sadowskiej. Wkrótce Fashionable East

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1606 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39