Fashionable East w "Top Model". Uczestnicy programu prezentowali się w Operze

2016.11.09 13:04
We wczorajszym (8.11) odcinku programu "Top Model" uczestnicy wzięli udział w pokazie Mariusza Przybylskiego, który był jednym z gości Fashionable East w Białymstoku.
Fashionable East w "Top Model". Uczestnicy programu prezentowali się w Operze
Fot: Jakub Iwo Zalewski
Pokaz Mariusza Przybylskiego podczas Fashionable East

Fashionable East to jedyna w północno-wschodniej Polsce impreza artystyczno-promocyjna oparta na modzie, kładąca nacisk na promocję młodych projektantów i uznanych twórców z Polski i krajów Partnerstwa Wschodniego. Jej czwarta edycja odbyła się na początku sierpnia na kampusie Uniwersytetu w Białymstoku oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Realizatorzy programu "Top Model", w którym dziewczyny i chłopcy walczą o karierę w modelingu, postanowili jedno z zadań zorganizować w Białymstoku. Uczestnicy musieli sprawdzić się na wybiegu - wybrani wzięli udział w pokazie Mariusza Przybylskiego. Mieli także inne zadania. Pozowali w trudnych warunkach - na torze wyścigowym, w towarzystwie driftującego samochodu. Dwie sesje - w bieliźnie i modową - robił im też Marcin Tyszka.

Najlepiej z zadaniami poradził sobie Daniel Tracz. Odpadli Mateusz Mil i Ewa Niespodziana, która dzięki interwencji Michała Piróga wróciła do programu. W sumie siódemka najlepszych uczestników pojedzie na fashion week do Madrytu.

W jury programu "Top Model" zasiadają: Joanna Krupa - przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. W programie pojawia się też wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie dzielą się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddają ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak żegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1646 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39