Ferie muzyczno-taneczne. Nauka podstawowych kroków, akrobatyka i gra na instrumencie [INFORMATOR]

2016.01.18 00:00
W naszym informatorze podaliśmy już pomysły spędzenia ferii w muzeum oraz na sportowo. Dziś przedstawiamy propozycje na miłośników muzyki i tańca.
Ferie muzyczno-taneczne. Nauka podstawowych kroków, akrobatyka i gra na instrumencie [INFORMATOR]
Fot: Fabryka Tańca

Ferie w Fair Play Dance Studio

Centrum tańca Fair Play Dance Studio organizuje roztańczone półkolonie zimowe, gdzie dzieci będą mogły poznać różne style tańca i nauczyć się ich podstaw. W programie również akrobatyka, kręgielnia, park trampolin czy konkursy plastyczne. Na zakończenie ferii, podczas tematycznej dyskoteki, zostanie nagrany mini teledysk oraz przeprowadzona sesja zdjęciowa. Każde dziecko otrzyma płytę CD ze zdjęciami i nagraniem.

Więcej: Ferie zimowe w Fair Play Dance Studio

Ferie w SDK DanceOFFnia

Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia, w ramach ZimOFFiska 2016, gwarantuje ciekawe atrakcje każdego dnia, m.in. zajęcia taneczne, warsztaty teatralne, modelarstwa, zajęcia interaktywne czy konkursy plastyczne. Planowane są również codzienne wyjścia do kina, na ściankę wspinaczkową czy kręgle.

Więcej: Ferie: ZimOFFisko 2016 w SDK DanceOFFnia

Ferie w Fabryce Tańca

Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness zapewni dzieciom naukę tańca pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w ramach programu dostosowanego do wieku uczestników. Dodatkowo wśród atrakcji znajdą się zajęcia kreatywne, sportowe oraz ze sztuki eleganckiego poruszania się i dobrych manier, a także wyjścia do bawialni, na lodowisko i basen. Każdy na pamiątkę otrzyma dyplom oraz płytę CD ze zdjęciami.

Więcej: Ferie w Fabryce Tańca 2016

Ferie ze Sferą Tańca

W programie półkolonii z Sferze Tańca dostępne są codzienne zajęcia taneczne, capoeira, akrobatyka, gry i zabawy integracyjne, wyjście do kina, na ściankę wspinaczkową czy kręgielnię. Dodatkowo dzieci spotkają się z zawodnikami Lowlanders American Football Team. Przewidziane są także projekcje filmowe, sztuki walki oraz Dzień Star Wars.

Więcej: Ferie ze Sferą Tańca

Ferie w Centrum Muzyczno-Językowym

W programie zimowych ferii muzyczno-językowych znajdą się zajęcia muzyczne, nauki śpiewu, gry na instrumentach (do wyboru gitara, skrzypce, pianino, flet), taneczne oraz z języka angielskiego.

Więcej: Ferie muzyczno-językowe: śpiew, gra na instrumentach, taniec

Ferie muzyczne w Supraślu

Warsztaty Muzyczne "Czas na Muzykę” w Supraślu organizowane są w formie kolonii z zapewnieniem całodobowej opieki nad uczestnikami. Uczestnicy skorzystają z wiedzy wybitnych pedagogów szkół i uczelni muzycznych oraz zostaną podzieleni na grupy instrumentalne, wokalne i taneczne. Każde dziecko ma zagwarantowane zajęcia indywidualne, zespołowe oraz orkiestrowe. W trakcie warsztatów odbędą się dwa koncerty finałowe - w formie widowiska muzycznego (repertuar musicalowy w wersjach instrumentalnych, wokalnych i tanecznych).

Więcej: Ferie: Warsztaty Muzyczne "Czas na Muzykę"

Na wszystkie zimowiska obowiązują wcześniejsze zapisy.

Przeczytaj też:
Ferie w muzeum. Interaktywne zajęcia i spotkanie z historią. INFORMATOR
Ferie na sportowo. Pływalnie, lodowisko, trampoliny i turniej piłkarski. INFORMATOR

W kolejnych dniach przedstawimy m.in. propozycje ferii kreatywnych, językowych czy poza Białymstokiem.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

1528 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39