Festiwal Pozytywne Wibracje dla turystów

2011.10.04 00:00
Pozytywne Wibracje Festival w Białymstoku znalazł się wśród Najlepszych Produktów Turystycznych Województwa Podlaskiego 2011. To kolejny sukces imprezy, która ma już na swoim koncie nagrodę w prestiżowym konkursie Złote Formaty.
Festiwal Pozytywne Wibracje dla turystów
Fot: Wojciech Zalewski

Wyróżnienie zostało przyznane Urzędowi Miejskiemu w Białymstoku, który wraz z Agencją STX JAMBOREE jest organizatorem festiwalu. Jak czytamy w uzasadnieniu przyznanej nagrody: "Pozytywne Wibracje Festival, pomimo krótkiego stażu, zdążył już zaznaczyć swoją obecność na mapie letnich polskich festiwali. Doskonałe nagłośnienie, bajeczne oświetlenie, szalejące tłumy, pozytywna atmosfera, a także urzekająca sceneria dziedzińca zabytkowego Pałacu Branickich, to tylko niektóre zalety wydarzenia, wskazywane przez zadowolonych uczestników festiwalu. Władzom Białegostoku udało się zrealizować główny cel - stworzyć wydarzenie kulturalne o niepowtarzalnym charakterze, na najwyższym europejskim poziomie. Potwierdzają to dane z "Raportu wielkich miast Polski" PwC, według którego właśnie za sprawą organizacji Festiwalu "Pozytywne Wibracje", Białystok w końcu zaistniał na mapie masowych imprez kulturalnych w Polsce."

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna w tym roku wyróżniła w sumie jedenaście wydarzeń. Z naszego miasta jest to Białostocki szlak kulinarny i właśnie Pozytywne Wibracje Festival 2011. Festiwal to jedyne wydarzenie o charakterze kulturalnym, muzycznym, czy festiwalowym, które znalazło się wśród wyróżnionych.

Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się 22 i 23 lipca. Jej największym wydarzeniem był występ Seal'a.

E.S.

739 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39