Festiwal Zebrane. Ziemowit Szczerek, Filip Springer i Voo Voo [WIDEO]

2019.10.07 07:37
To będzie 10., jubileuszowy Festiwal Literacki Zebrane. W programie są spotkania m.in. z Filipem Springerem, Ziemowitem Szczerkiem, Tadeuszem Sobolewskim i Pawłem Sołtysem. Impreza potrwa w dniach 9-16 października.
Festiwal Zebrane. Ziemowit Szczerek, Filip Springer i Voo Voo [WIDEO]
Fot: Fabryka Bestsellerów

- Proponujemy Wam tydzień pełen inspirujących rozmów z autorami ważnych i pięknych książek. A cały ten festiwalowy ambaras podsumuje "niezbyt cnotliwie i niezbyt też skromnie" formacja Voo Voo, której koncert zamknie 10 lat istnienia Zebranych - piszą organizatorzy imprezy ze stowarzyszenia Fabryka Bestsellerów.

Festiwal to propozycja dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami i ekspertami. Nie zabraknie też dobrej muzyki. Jak zwykle wydarzeniu będą towarzyszyć nowości i gorące dyskusje. Tradycyjnie pojawi się też festiwalowa księgarnia. To będzie dziesiąta edycja wydarzenia.

Do Białegostoku przyjadą m.in. Adam Zagajewski, Tadeusz Sobolewski, Filip Springer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Surmiak-Domańska, Jakub Kornhauser, Michał Nogaś, Ziemowit Szczerek, Paweł Sołtys. W programie jest także dyskusja "Co może literatura" z udziałem Katarzyny Kobylarczyk, Marty Sapały i Bartosza Kuźniarza. Imprezą towarzyszącą jest Książkobranie – odbędzie się w Cechowej.

Na finał zagra zespół Voo Voo. Bezpłatne zaproszenia na koncert można będzie odebrać w restauracji Cechowa (od 7 października).Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Program: 10. Festiwal Literacki Zebrane

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1363 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39