Film z muzyką na żywo. Kolejna odsłona cyklu w BOK-u

2013.11.13 00:00
Czas na kolejny pokaz w ramach cyklu "Klasyka kina". Do brytyjskiego filmu "Piccadilly" zagra grupa Contemporary Noise Sextet.
Film z muzyką na żywo. Kolejna odsłona cyklu w BOK-u
Fot: materiały BOK
Contemporary Noise Sextet

"Piccadilly" to film o ambicjach, pożądaniu i zazdrości, ale podejmujący także ryzykowny temat związków międzyrasowych. Dzięki roli tancerki Shosho Anna May Wong stała się pierwszą amerykańską gwiazdą azjatyckiego pochodzenia.

Produkcję na żywo muzycznie zilustruje grupa Contemporary Noise Sextet. Jej muzyka często jest określana jako energetyczny jazz z elementami muzyki filmowej. Na koncie bowiem zespół ma muzykę do wielu filmów fabularnych, niemych i spektakli teatralnych. Debiutancka płyta grupy "Pig Inside The Gentleman" ukazała się w 2006 roku i zebrała bardzo pozytywne recenzje. Kolejne krążki to "Theatre Play Music", "Unaffected Thought Flow" oraz "Ghostwriter's Joke".

Pokaz odbędzie się w czwartek, 14 listopada o godz. 19 w kinie Forum. Organizowany jest przez DKF "GAG" działający przy Białostockim Ośrodku Kultury. Prelekcję przed filmem wygłosi Sławomir Nowaczek.

Więcej: Contemporary Noise Sextet na żywo do filmu "Piccadilly"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1374 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39