Filmowe Poranki w Kinach Helios. Wygraj zaproszenia na niedzielny pokaz!

2023.10.18 13:06
Już w najbliższą niedzielę we wszystkich kinach sieci Kin Helios odbędzie się kolejna odsłona uwielbianych przez najmłodszych Filmowych Poranków. Tym razem zobaczymy seans "44 Koty, cz. 2".
Filmowe Poranki w Kinach Helios. Wygraj zaproszenia na niedzielny pokaz!
Fot: Materiały organizatora

Projekcję włoskiego serialu animowanego poprzedzać będą liczne zabawy i konkursy. Już w najbliższą niedzielę, 22 października o godz. 10:30 białostockie kina Helios wypełni dziecięcy śmiechu i radości. Przed nami najnowsza odsłona Filmowych Poranków!

Czym są filmowe poranki?

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios. To wydarzenie skierowane do dzieci w wieku od 3 lat i ich opiekunów. Przed bajkowym seansem mali kinomani mają możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto na każdego uczestnika czekać będzie balonowy upominek. Zabawy i konkursy prowadzone są przez doskonałych animatorów, którzy potrafią wywołać uśmiech na każdej, dziecięcej twarzy.

Sama projekcja filmu, która odbywa się po zabawach, dostosowana jest do wieku uczestników. W sali kinowej panuje półmrok, a dźwięk projekcji jest ściszony w stosunku do standardowej głośności. Wszystko po to, aby maluchy czuły się komfortowo i mogły w pełni cieszyć się oglądaniem seansu.

Bajka "44 Koty cz. 2"

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Bajka opowiada o przygodach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika. Bohaterowie tworzą wspólnie niecodzienny zespół muzyczny - Arcykoty. Koncerty muzyków odbywają się w garażu i gromadzą wszystkich kocich przyjaciół.

Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Bajka realizuje założenie nauki poprzez zabawę, ponieważ przedstawia dzieciom pozytywne do naśladowania wzorce.

Zaprezentowany zostanie zestaw pięciu bajek:

- Sekretny przepis Babci
- Podwodna misja
- Koci gliniarz
- Cztery koty i wielbłąd
- Musical „44 koty”

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na odbywające się w najbliższą niedzielę Filmowe Poranki. KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
1683 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39