Filmowe poranki z puchatymi gośćmi! [KONKURS]

2024.03.06 10:11
Już w najbliższą niedzielę (10 marca) w białostockich Heliosach odbędzi się kolejna odsłona Filmowych Poranków. Zaplanowano warsztaty edukacyjne, animacje, konkursy i specjalną projekcję filmową, a Galerie Alfa odwiedzą puchaci goście.
Filmowe poranki z puchatymi gośćmi! [KONKURS]
Fot: Puchata Radość/ FB

Filmowe Poranki to inicjatywa przygotowana przez Kina sieci Heliosa z myślą o najmłodszych fanach sztuki filmowej. Wydarzenia te odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca o godzinie 10:30. Zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od lat trzech w towarzystwie swoich opiekunów.

Jakie atrakcje przygotowano?

Zanim rozpocznie się seans, w sali kinowej odbędą się animacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Animator przeprowadzi dla małych kinomanów kolejną edycję Łamigłówek HelioSówki. Przygotowano zestaw zagadek i zadań, których wykonanie wymaga od dzieci spostrzegawczości, refleksu oraz sprawności. Każdy uczestnik spotkania zbiera na swojej karcie pieczątki za ich wykonanie. Można je potem wymienić na brązową, srebrną lub złotą odznakę HelioSówki.

Galerię Alfa odwiedzą puchaci goście!

Alpaka, kózka miniaturowa i króliki - oto goście, którzy odwiedzą już w najbliższą niedzielę białostocką Galerię Alfa. Towarzyszyć im będą ich opiekunowie, którzy przeprowadzą dla uczestników Filmowych Poranków warsztaty edukacyjne. Młodzi kinomani poznają zwyczaje puchatych gości, będą mogli ich nakarmić i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Projekcja filmowa przystosowana będzie do potrzeb najmłodszych

Podczas seansu, na sali kinowej będzie panował półmrok, a dźwięk projekcji zostanie odpowiednio ściszony. Wszystko po to, aby mali kinomani mogli rozkoszować się oglądaną bajką w komfortowych dla siebie warunkach.

Zobaczymy kolejne odcinki włoskiego, animowanego serialu "44 koty". Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika każdego dnia przeżywają niesamowite przygody. Zdobytą dzięki nim wiedzę chętnie przekazują małym widzom. Kociaki stworzyły własny zespół muzyczny - Arcykoty. Ich koncerty odbywają się w garażu, który jest centrum spotkań różnych ciekawych postaci. Jak zapewniają organizatorzy, jest to bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów.

Filmowe Poranki odbędą się już w najbliższą niedzielę (10 marca) we wszystkich kinach sieci Kin Helios. Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na te spotkanie: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
1084 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39