Filmowo-fotograficzne warsztaty dla młodzieży w Galerii Arsenał

2012.01.19 00:00
"Symbole" to nazwa warsztatów filmowo-fotograficznych z wybitnym polski artystą multimedialnym - Hubertem Czerepokiem w Galerii Arsenał. Zajęcia będą połączone z projekcjami filmów fabularnych w kinie Forum.
Filmowo-fotograficzne warsztaty dla młodzieży w Galerii Arsenał
Fot: Galeria Arsenał

Warsztaty odbędą się podczas ferii zimowych, od 30 stycznia do 3 lutego i skierowane są do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Poprowadzi je Hubert Czerepok, artysta multimedialny, adiunkt Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Celem zajęć jest stworzenie filmu o uczestnikach warsztatów - o ich poglądach i o tym, co je kształtuje. Organizatorzy chcieliby przeanalizować rolę mediów, domu rodzinnego, szkoły, grup społecznych oraz środowisk politycznych w stymulowaniu i pogłębianiu fobii społecznych.
 
Dodatkowo, warsztatom towarzyszyć będzie przegląd filmów związanych tematycznie z zagadnieniami nietolerancji. Filmy takie jak: "Niebieskoocy", "Braterstwo", "Fala" i "Nasza klasa" będą do obejrzenia w kinie Forum.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zainteresowani udziałem powinni zgłosić chęć na adres: m.godlewska@galeria-arsenal.pl. Potwierdzeniem rejestracji będzie otrzymanie informacji zwrotnej. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 30 stycznia o godz. 10.30 w Galerii Arsenał.

Szczegółowe informacje o godzinach warsztatów i projekcji na stronie http://www.galeria-arsenal.pl

Projekt jest realizowany w ramach programu Akademia Orange. Jego partnerami są Białostocki Ośrodek Kultury i Podlaskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych.

MAG
1223 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39