Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Filmy, słodkie upominki i konkursy z nagrodami. Mikołajki w kinach Helios [WIDEO]

2014.12.06 00:00
Filmy, słodkie upominki i konkursy z nagrodami. Mikołajki w kinach Helios [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora. Na ekranach kin Helios film "Uwolnić Mikołaja"

Tegoroczne Mikołajki będą wyjątkowe. Widzowie zostaną zabrani w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych dodatkowo czekać będą specjalne atrakcje i upominki. Mikołajkowy weekend w Heliosach 6 i 7 grudnia.

W mikołajkowym repertuarze Heliosa każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Zaplanowano premierę filmu "My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks", przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film "LEGO: Przygoda", a na najmłodszych widzów czekać będzie specjalny seans - Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek "Parauszek i przyjaciele". Na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w 3D - "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę", a komediowy nastrój zapewni film "Uwolnić Mikołaja".



Dodatkowo 6 i 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona cyklu dla dzieci - Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! W repertuarze film "Scooby-Doo! Frankenstrachy", po raz pierwszy na dużym ekranie. Patronujemy pokazom.

Szczegóły: Weekend mikołajkowy w Helios Biała, Weekend mikołajkowy w Helios Alfa

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas