Filomowanie dronem - Fly Away Plus Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: Fly Away Plus Cezary Dobrzyński
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Filmowanie dronem umożliwia uzyskanie nowatorskich ujęć

Filmowanie dronem to jedna z tych technologii, która uczyniła pracę fotografów i filmowców znacznie przyjemniejszą i nieco ciekawszą. Urządzenie to umożliwia kręcenie filmów i robienie zdjęć z ogromnych wysokości, co pozwala na uzyskaniu fenomenalnych efektów.
Wykorzystując w filmie reklamowym ujęcia z drona nagrane przez Fly Away Plus, odróżnisz się od reszty konkurencji.

Więcej o filmowaniu dronem na stronie https://flyawayplus.eu/zastosowanie-dronow/uslugi/fotografia/

Wydarzenia filmowane dronem wyglądają efektowanie

Ten bezzałogowy statek wykorzystywany jest do przeróżnych okazji. Wielokrotnie używa się go do filmowania wesel, imprez plenerowych itp. A to dlatego, że dron umożliwia rejestracje ujęć z dużej wysokości, co pozwala zaprezentować daną sytuację z innej perspektywy. Dzięki temu nawet najzwyklejsza scena będzie wyglądać niczym superprodukcja.
Filmowanie dronem ma dużo zalet. Urządzenia dostępne na rynku mają wiele nowoczesnych funkcji, które zapewniają wysoką jakość obrazu. Dziś uzyskanie jakości HD i 4K nie jest problemem. Taki dron może pracować około 20 minut na jednej baterii. Co więcej, sterowanie nimi jest na tyle precyzyjne, że kręcenie karkołomnych ujęć np. w pałacu lub dużej sali weselnej jest możliwe. A to wszystko sprawi, że Twój film będzie wyglądał nowocześnie przez wiele lat.

Fly Away Plus gwarantuje najwyższe jakościowo filmowanie dronem

Aby nagrywanie materiału było skuteczne, należy pamiętać o kilku zasadach. Przed rozpoczęciem prac firma analizuje warunki atmosferyczne, co pozwala na wykonanie najlepszych ujęć oraz bezpieczeństwo wszystkich osób biorących udział w filmowaniu dronem.
W trosce o wysoką jakość Twojego filmu wszystkie ujęcia są wcześniej dokładnie przemyślane. Pozwala to nie tylko na szybszą i skuteczniejszą pracę oraz przekłada się na zadowolenie Klienta.

Kamerownie dronem powoli staje się standardem. Jeżeli chcesz, aby Twoja impreza lub film reklamowy wyglądał nowocześnie, skorzystaj z usług Fly Away Plus. Umów się https://flyawayplus.eu/kontakt/

1193 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39