Podesty ruchome Białystok - Jamar

dodane dnia: 2016-02-01 przez: PHU Jamar Marek Jaroszuk
Termin promocji: 2016-02-01 - 2036-02-01
Dzięki ruchomym podestom, nazywanym też potocznie zwyżkami, możliwe jest wykonanie rozmaitych prac niezależnie od wysokości. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, a dzięki Jamarowi dostępne są – do wypożyczenia lub kupienia – dla wszystkich, którzy ich potrzebują w codziennej pracy lub do wykonania konkretnego zlecenia.

Rodzaje podestów ruchomych
Do wykonania wielu prac budowlanych, instalacyjnych, porządkowych, remontowych, a także działań reklamowo-marketingowych niezbędne są urządzenie pozwalające na pracę na określonej wysokości.
Dzięki oferowanym przez Jamar podestom ruchomym żadne progi nie będą za wysokie dla Waszego biznesu. Służymy wynajmem sprzętu o różnym stopniu udźwigu ( od 230 kg do 680 kg) i różnej wysokości podnoszenia platformy (od 5,7 m do 38,15), takiego jak:

- podnośniki nożycowe,
- podnośniki koszowe przegubowe,
- podnośniki koszowe teleskopowe,
- rusztowania przejezdne.

Zwyżki do zadań specjalnych i codziennych
Klientami naszej firmy są przedsiębiorcy o różnym spektrum działalności. Także osoby prywatne często sięgają po podesty ruchome do wykonania prac na wysokości w swoim gospodarstwie domowym. Naprawa elewacji budynku, montaż anteny, naprawa dachu czy – bardzo istotne w sezonie zimowym – odśnieżanie dachu, usuwanie sopli – będą znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze do przeprowadzenia z wykorzystaniem profesjonalnej zwyżki.

Podesty ruchome docenią fachowcy zajmujący się:

- pracami budowlanymi i remontowymi,
- naprawą i montażem dachów, uszczelnianiem, naprawą rynien,
- montażem oświetlenia,
- myciem szyb w wysokościowcach,
- wycinką drzew,
- montażem anten, pracami instalacyjnymi,
- ustawianiem wielkopowierzchniowych powierzchni reklamowych.

Wychodząc z założenia, że gdzie nie może drabina, tam przydają się podesty ruchome/zwyżki, można oszczędzić sobie kłopotów.

Ile kosztuje wynajem podestów ruchomych
Wynajem najbardziej podstawowego sprzętu na okres 1-5 dni to koszt zaledwie 90 zł na dobę. Do realizacji niektórych zleceń przedsiębiorcy potrzebują nieco więcej czasu. Dlatego oferta wynajmu podestów ruchomych Jamar jest dostosowana do ich potrzeb – zaczyna się już od 1500 zł miesięcznie. Szczegóły oferty znajdziesz na http://maszynyjamar.pl/wynajem-maszyn-budowlanych/podnosniki-koszowe-nozycowe-zwyzki

Masz do wykonania pracę na wysokości, potrzebujesz podestów ruchomych? Nie wiesz, który będzie najlepszy do stojących przed Tobą zadań? Skontaktuj się z nami – doradzimy, podpowiemy, wynajmiemy.

719 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39