Wynajem kratek wentylacyjnych Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Kratki wentylacyjne służą maskowaniu otworów wentylacyjnych, jak również pomagają (często dzięki specjalnej konstrukcji – przepływowej, nawiewno-wywietrznej, siatkowej) w przepływie powietrza i wyrównywaniu ciśnienia między pomieszczeniami.

Kratki montuje się m.in. w ścianach i sufitach. Kiedy powstaje problem z dostępem przy wymianie kratek wentylacyjnych (są za wysoko), wezwij MIKI Podnośniki. Sięgniemy tam, gdzie Ty nie możesz.

Wymiana kratek wentylacyjnych – kiedy i dlaczego?

Kratki, maskujące ujście przewodów wentylacji, pełnią dwie podstawowe funkcje:
- praktyczną,
- estetyczną.

Muszą zapewniać swobodny nawiew i wywiew powietrza z pomieszczenia, jednocześnie idealną sytuacją będzie, jeśli nie szpecą, a wręcz zdobią sufit, ścianę czy podłogę (a co najmniej są neutralne w wyglądzie i nie rzucają się w oczy). Kratki wentylacyjne lubią też zbierać kurz i z czasem ich wygląd ulega pogorszeniu. Wtedy warto je wymienić, zwłaszcza że występują w wielu wersjach kolorystycznych i kształtach, więc łatwo dobierzemy taką, która będzie dobrze pasować do wnętrza.

Podstawowe wersje kratek, wykonane najczęściej z tworzyw sztucznych, nie są drogie, a i wersje bardziej designerskie nie wydrenują nam kieszeni, dlatego mamy zapewnioną dużą swobodę wyboru.
Więcej na https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/wymiana-kratek-wentylacyjnych/

Wszystko w zasięgu – wymień kratki z MIKI Podnośniki

Twój dom, biuro, firma czy zakład potrzebuje wymiany kratek? Masz problem z dostępem do nich – są zamontowane na suficie lub wysoko na ścianach? Dzięki naszemu wyposażeniu dosięgniemy każdego ujścia przewodu wentylacyjnego, a wymiana będzie szybka i łatwa. Zadbamy o prawidłowe osadzenie nowej kratki, trwałe i estetyczne.

Jeśli mieszkasz lub prowadzisz firmę w Białymstoku, zadzwoń lub napisz w sprawie wymiany kratek https://mikipodnosniki.pl/kontakt/. Skontaktujemy się szybko, równie szybko pomożemy i rozwiążemy problem.

1135 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39