Finisz kobiecej ekstraklasy. Dwie porażki białostoczanek

2018.04.09 14:38
Nie udało się tenisistkom stołowym ATS-u Białystok sprawić niespodzianki i ugrać choćby seta w starciach z SKTS-em Sochaczew i AZS-em UE Wrocław. Oba wyjazdowe spotkania podlaskie zawodniczki przegrały w stosunku 0:3.
Fot: pixabay.com

Występująca na szczeblu Ekstraklasy Kobiet drużyna ATS-u Białystok rundę rewanżową rozgrywek zakończyła z kompletem porażek. W dwóch ostatnich meczach zbierające doświadczenie tenisistki stołowe ze stolicy Podlasia przegrały po 0:3 z faworyzowanymi ekipami SKTS-u Sochaczew i AZS-u UE Wrocław.

Przeciwko zespołowi z Dolnego Śląska nieźle zaprezentowała się Gabriela Dyszkiewicz, która w pojedynku z wicemistrzynią Polski - Natalią Bajor - uległa dopiero po czterech setach. Rezultat 1:3 zanotowała również mierząca swe siły z Anną Węgrzyn Monika Lenowicz.

ATS Białystok w sezonie 2017/2018 przegrał wszystkie 18 gier, notując bilans setowy na poziomie 5:54.