Firma deweloperska przyjazna rodzinie – Stalovers Białystok

dodane dnia: 2017-05-11 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2017-05-11 - 2027-05-11
Co dom, to dom. Firma deweloperska Stalovers z Białegostoku wie, jak ważne jest jest jego posiadanie. Dom to nie tylko fundamenty, ściany i dach – ale rodzina, bezpieczeństwo, bliskość. Dzięki naszym konstrukcjom stalowym powstają domy nowoczesne, bezpieczne, oszczędne i trwałe, w których Ty i Twoja rodzina odnajdziecie swoje miejsce.
Oto nasze propozycje https://stalovers.pl/oferta-deweloperska/

Dlaczego dom ze stali?

Stal jako element konstrukcyjny od dawna jest popularna w zachodnim budownictwie. Jej lekkość i łatwość montażu pozwala na znacznie szybszą budowę niż przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów. Stal zapewnia również wysoką ognioodporność i żywotność konstrukcji. Jednocześnie zyskujemy naturalne uziemienie. Dom ze stali można następnie wykończyć na dowolny sposób.

Firma deweloperska Stalovers – oferta domów

Spośród oferowanych przez nas realizacji każdy znajdzie to, co mu najbardziej odpowiada. Wszystkim, którzy marzą o własnych czterech nowoczesnych kątach, proponujemy domy:
- w stanie surowym otwartym,
- w stanie surowym zamkniętym,
- z wykończeniem (w stanie deweloperskim),
- pod klucz – gotowe do zamieszkania.

Niewątpliwie atrakcyjną zachętą będzie cena domu szkieletowego, która dzięki lekkości konstrukcji (brak konieczności wykonywania dużych fundamentów) oraz skróceniu czasu budowy jest znacznie niższa niż w budownictwie tradycyjnym.

Twój dom możemy również zaprojektować w zgodzie z normami energooszczędności, nawet jako dom pasywny, bez aktywnej instalacji grzewczej.

Specjalizujemy się w budowie domów ze stali, zarówno wolnostojących, jak i w zabudowie szeregowej, dlatego nasza oferta jest bardzo elastyczna pod względem finansowania i Twoich oczekiwań.
Skontaktuj się z naszą firmą deweloperską w Białymstoku i przekonaj się sam, że budowa domu może być szybka, tania i solidna.
https://stalovers.pl/kontakt/

804 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39