Firma z branży e-marketingu obchodzi swoje 10. urodziny

2016.04.20 15:38
W tym roku agencja SEO/SEM Sempai obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji można zapisywać się na ich imprezę urodzinową, podczas której odbędą się prelekcje osób związanych z branżą marketingu internetowego.
Firma z branży e-marketingu obchodzi swoje 10. urodziny
Fot: pixabay.com

Głównym tematem urodzinowego spotkania w Białymstoku będą SEO oraz kampanie AdWords. W planach jest też panel dyskusyjny, podczas którego eksperci z takich dziedzin jak: social media, e-mail marketing, RTB, marketing automation, przekażą garść praktycznych porad o tym, jak rozwinąć swój biznes w internecie.

Poza przedstawicielami firmy Sempai: Sebastianem Sumą, Adamem Cieślą, Benedyktem Protasiukiem, wystąpią m.in: Kamila Kiersznowska (PR & social media manager w DrTusz), Marcin Łukiańczyk (twórca UpolujEbooka.pl), Paweł Paszkowski (dyrektor generalny bdsklep.pl), Dorota Zaniewska (ekspert ds. wideomarketingu i freelancer), Marta Rogalewska (marketing & business development consultant w Fair Play Crew).

Po części merytorycznej wydarzenia nastąpi wspólne świętowanie połączone z networkingiem. Organizatorzy zapowiadają, iż zaplanowano konkursy dla ludzi dążących do pogłębiania swojej wiedzy.

10. urodziny firmy NetArch|Sempai zaplanowano na środę (27.04). Wydarzenie odbędzie się w Kawiarni Muzycznej FAMA, start o godz. 18.00.

Wstęp na imprezę jest wolny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji: 10. urodziny Sempai

Radosław Malinowski
24@bialystokonline.pl

611 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39