Fizjoterapia, kosmetologia, pielęgniarstwo, a może ratownictwo? Trwa rekrutacja na WSMED

2024.03.11 11:41
Można już składać dokumenty w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Zainteresowani mają do wyboru kilka ciekawych kierunków.

Fizjoterapia, kosmetologia, pielęgniarstwo, a może ratownictwo? Trwa rekrutacja na WSMED
Fot: WSMED

Ruszyła rekrutacja w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Przyszli studenci mogą wybierać spośród takich kierunków jak: kosmetologia (studia I i II stopnia), fizjoterapia (jednolite 5-letnie studia magisterskie), pielęgniarstwo (studia I i II stopnia) oraz ratownictwo medyczne (studia I stopnia).

Zainteresowani nauką na tej uczelni mogą zarejestrować się on-line i wypełnić podanie na stronie internetowej Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku (dostępne w zakładce rekrutacja). Następnie należy złożyć w dziekanacie uczelni wydrukowane dokumenty wraz ze świadectwem dojrzałości, zaświadczeniem lekarskim i dwiema fotografiami w wymiarach 37x52 mm.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat nauki, poszczególnych kierunków itp. mogą  kontaktować się pod nr tel. 85 749 94 40, 85 749 94 50 oraz wysyłając e-mail na adres rekrutacja@wsmed.pl.

Składający dokumenty muszą też wnieść opłatę rekrutacyjną, która wynosi 85 zł. Po przyjęciu na studia konieczne jest też uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 630 zł.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc jest ograniczona. Nauka w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku jest odpłatna.

Zainteresowani nauką powinni się pospieszyć, ponieważ o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Należy przy tym również uwzględnić, że nauka w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku jest odpłatna.

Redakcja
24@bialystokonline.pl
936 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39