Fotograficzny obraz regionu. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody

2018.12.14 15:01
Czas na rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa". To była jego 14. edycja.
Fotograficzny obraz regionu. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody
Fot: pixabay.com

Tematem konkursu "Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa" było Podlasie - z jego architekturą, przyrodą, ludźmi, całą mozaiką kulturową. Organizatorzy z Muzeum i Ośrodka Kultury Białoruskiej w Hajnówce nie narzucali podziałów tematycznych, stwarzali pole do dowolnej interpretacji fotografującego, zależnej od jego wrażliwości i spostrzegawczości. Konkurs miał charakter otwarty - mogli wziąć w nim udział wszyscy - zarówno z województwa podlaskiego, jak i z Polski, profesjonaliści, jak i amatorzy.

Fotografie oceniało jury powołane spośród fotografików lub artystów województwa podlaskiego. W poprzednich edycjach w jury zasiadali m.in. Wiktor Wołkow, Jan i Bożena Walencik, Tomasz Kłosowski, Marek Dolecki, Robert Nofikow, Tadeusz Żaczek, Paweł Grześ, Jarosław Chyra.

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w niedzielę (16.12) o godz. 16.00 w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce. Podczas wernisażu zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody i dyplomy. Wystawa pokonkursowa będzie dostępna do grudnia 2019 r.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

555 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39