Fotografie z Podlasia. Nowa wystawa zdjęć

2017.02.27 16:46
Prace Pawła Tadejko będzie można obejrzeć w Domu Kultury "Śródmieście". Wernisaż wystawy "o-koło-podlaskie wyprawy" we wtorek (28.02).
Fotografie z Podlasia. Nowa wystawa zdjęć
Fot: materiały organizatora
Paweł Tadejko

Z zawodu - informatyk, z pasji - fotograf. Uważa Podlasie za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

- Po kilku latach przygody z fotografią zgadzam się z opinią mistrza Wiktora Wołkowa, że Podlasie jest na tyle interesujące i ciekawe, że dostarcza tysiące tematów do zdjęć. To właśnie dlatego moją pasją jest fotografia Podlasia - mówi Paweł Tadejko.

Dr inż. Paweł Tadejko jest pracownikiem Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Piękne ujęcia, które można oglądać na jego zdjęciach to wynik pasji i talentu autora oraz jego wiedzy na temat zapisu obrazu fotograficznego metodami cyfrowymi. Paweł Tadejko jest laureatem wielu konkursów, m.in. ogólnopolskich "Człowiek Podlaski" oraz "Podlasie w obiektywie" - w obu otrzymał drugą nagrodę. W 2010 r. w konkursie Etnofotka zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Wydarzenie" za serię zdjęć "Dzień Kupały" Załukach oraz nagrodę specjalną za serię zdjęć "Park Krajobrazowy Doliny Narwi". Tadejko jest także współzałożycielem Stowarzyszenia „Magia Podlasia”, którego misją jest stworzenie i rozwój silnej i rozpoznawalnej marki Podlasia, promującej walory kulturalne, turystyczne i krajobrazowe regionu.

Wernisaż wystawy "o-koło-podlaskie wyprawy" odbędzie się 28 lutego o godz. 18.00 w ramach Miejskiego Salonu Artystycznego w DK "Śródmieście". Wstęp wolny.

Szczegóły: Wernisaż wystawy "o-koło-podlaskie wyprawy"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1448 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39