Futsal. Helios zakończył przygodę z Pucharem Polski

2016.01.24 00:00
Zakończyła się przygoda białostockich futsalistów z Halowym Pucharem Polski. Elhurt-Elmet Helios odpadł w 1/8 finału. Wstydu jednak nie było.
Fot: JB

Białostoczanie pucharowe spotkanie zaczęli bardzo dobrze. Już w 2. minucie za sprawą Butkiewicza wyszli na prowadzenie. Chwilę później goście zdobyli bramkę wyrównującą, która jednak nie podłamała podopiecznych Tomasza Koniczka. W 8. minucie Helios ponownie wyszedł na prowadzenie. Radość białostoczan niestety nie trwała długo i na pięć minut przed końcem pierwszej połowy ekstraklasowa Omega Gliwice doprowadziła do wyrównania.

W drugiej części gry nie było już tak kolorowo. GAF szukał swoich szans i w kolejnych dwudziestu minutach zdobył pięć bramek. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 7:2 na korzyść gliwiczan.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - GAF Omega Gliwice 2:7 (2:2)
Bramki: Butkiewicz 2, Borowik 8 - Lutecki 5, Grecz 15, Pasierb 27, 39, Baptista 32, Łopuch 34, Ficek 40(k)

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Pieciul, Grabowski – Budźko, Siuchno, Borowik, Wiszowaty, Łuckiewicz (C), Andzielewicz, Butkiewicz, Charkiewicz, K. Niegowski, A. Niegowski, Dłuski.

GAF Omega Gliwice: Krzywicki, Widuch – Grecz, Lutecki, Pasierb, Ficek (C), Łopuch, Baptista, Podobiński, Zduwek, Pautiak.