Future Shorts. Wydanie sierpniowe w plenerze

2011.08.05 00:00
W sierpniu Future Shorts kontynuuje wakacyjne pokazy w całej Polsce. Rezygnując z letniej przerwy, wychodząc z założenia, że latem także przyda się świeża porcja tego, co najlepsze w światowym krótkim kinie - kolejny plenerowy pokaz w Białymstoku.
Future Shorts. Wydanie sierpniowe w plenerze
Fot: materiały BOK

Jak zwykle program będzie obfitował w perełki teledysku, dokumentu, animacji i fabuły. Zobaczyć będzie można zwierzenia najmłodszych na temat dręczącego ich problemu... wypadających zębów ("The Loose Tooth", reż. Klaus Kjeldsen) i doświadczyć zawiłego procesu powstawania pewnego zdjęcia rodzinnego ("A Family Portrait", reż. Joseph Pierce). Pokazane zostaną też zwierzenia osób podróżujących z Kirgistanu do Moskwy ("Radiostan", reż. Tomás Sheridan) i historiaę pewnego zagubionego psa ("La Dame au Chien", reż. Damien Manivel).

Co jeszcze? Opowieść o tym, że niosąc pomoc samemu można wpaść w tarapaty ("Baby", reż. Daniel Mulloy) i odpowiedź na pytanie, co łączy Madonnę, Massive Attack i Angelę Merkel ("Stuck In a Groove", reż. Clemens Kogler). A dla miłośników teledysków - miliony twarzy w teledysku grupy The Chase.

Pokaz rozpocznie się 6 sierpnia o godz. 22 na placu przed Białostockim Ośrodkiem Kultury. Wstęp jest wolny. Projekcja jest częścią wakacyjnej akcji "Lato w mieście".

W ramach filmowo-muzycznego bloku przed nami jeszcze film "Generał" z muzyką na żywo wykonaną przez grupę Sami Muzycy. To wydarzenie 20 sierpnia.

andy

1347 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39