Galeria postaci osobliwych. Spektakl "Między łóżkami" [KONKURS]

2022.01.17 14:16
"Między łóżkami" to brawurowy spektakl o losach mieszkańców pewnego prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Są tak różni od siebie, że przypominają prawdziwą galerię osobliwości.
Galeria postaci osobliwych. Spektakl "Między łóżkami" [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

"Między łóżkami" to sztuka autorstwa Norma Fostera, w reżyserii Artura Barcisia. W zabawny, ale też wzruszający sposób opowiada o perypetiach bohaterów.

Całość dzieje się w przeciągu dwóch godzin, w sześciu różnych pokojach. Historie osnute są wokół tytułowych "łóżek".

W przedstawieniu widzimy parę 50-latków godzących się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywaczy: zawodowca i amatora-księgowego, starzejącą się gwiazdę rocka Tommy'ego Quick'a i jego młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim ten pierwszy raz. Oprócz nich jest jeszcze szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych przez piątkę znakomitych aktorów.

Akcja toczy się wartko, a widz może obserwować starania bohaterów, by mieć lepsze życie, by spełniać marzenia, by odnajdywać miłość.

Warto wybrać się na przedstawienie "Między łóżkami" nie tylko po to, by się dobrze bawić, ale także po to, by zobaczyć znanych i lubianych aktorów i aktorki w niekonwencjonalnych, odważnych, przekraczających pewne granice rolach. W spektaklu grają (wymiennie): Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Paulina Gałązka, Artur Barciś, Lesław Żurek/Robert Majewski, Radosław Pazura.

Spektakl odbędzie się w niedzielę (23.01), o godz. 16:00 oraz o godz. 19:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1.

Można wygrać zaproszenia na sztukę: KONKURS

SZCZEGÓŁY I BILETY

Portal BiałystokOnline.pl patronuje wydarzeniu.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
1203 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39