Gdzie warto studiować? Uczelnie z całej Polski zaprezentują swoje kierunki

2021.03.10 17:10
W najbliższą sobotę odbędzie się Salon Edukacyjny Perspektywy 2021. Politechnika Białostocka przedstawi swoje kierunki od godz. 10 do 15.
Gdzie warto studiować? Uczelnie z całej Polski zaprezentują swoje kierunki
Fot: Salon Maturzystów 2016

Wydarzenie online

W sobotę (13.03) odbędzie się XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021, podczas którego Politechnika Białostocka zaprezentuje swoje wirtualne stoisko.

– Przedstawimy 30 kierunków studiów na sześciu wydziałach Politechniki Białostockiej w roku 2021 i wyjaśnimy dokładnie wszystkie szczegóły rekrutacji– zapowiada Marta Tomiczek z Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji Politechniki Białostockiej.

Z powodu trwającej nadal pandemii, wydarzenie odbędzie się w formie online, ale wszyscy zainteresowaniu będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania za pośrednictwem czynnego czatu.

Podczas wydarzenia, uczelnie techniczne, ścisłe lub rolnicze z całej Polski przedstawią swoją ofertę studiów na rok akademicki 2021/2022. Będzie tam można poznać zasady rekrutacji i przebiegu studiów.

Akcja "Studiuj w Białymstoku"

Chętnych do udziału w wydarzeniu obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie: Salon Perspektywy. Uczniowie, którzy odwiedzą stoisko Perspektyw otrzymają także e-booka z "Informatorem dla Maturzystów 2021".

– Decyzja związana z wyborem uczelni oraz kierunkiem studiów zbliża się równie szybko, co termin egzaminów maturalnych – przypomina Monika Rokicka z Politechniki Białostockiej.

Pod hasłem "Studiuj w Białymstoku" Politechnika będzie promować Białystok, jako miasto przyjazne dla studentów. Obecnie kształci się tu ponad 30 tys. osób. W kampanii realizowanej przez Urząd Miasta w Białymstoku uczestniczą trzy uczelnie publiczne: Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka i Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Salon Edukacyjny Perspektywy 2021 to wydarzenie w formule online organizowane przez Fundację Perspektywy we współpracy z MEiN, OKE i uczelniami z całej Polski. 

Więcej informacji o wydarzeniu: Politechnika Białostocka na wirtualnym Salonie Perspektywy 2021.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

927 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39