Głośno i punkowo. Na scenie zagrają kultowe zespoły [KONKURS]

2023.08.24 12:44
Nadchodzi prawdziwie punkowe wydarzenie, jakim jest "Borderline Fest Vol. 2". Na scenie wystąpią twórcy z Polski i z zagranicy, prezentując różnorodne brzmienia muzyki punk.
Głośno i punkowo. Na scenie zagrają kultowe zespoły [KONKURS]
Fot: Axegrinder
W ramach festiwalu zagra międzynarodowa gwiazda muzyki punk "Axegrinder"

Podczas festiwalu na scenie pojawią się zarówno kultowe zespoły, jak i obiecujące młode talenty. Czołowym punktem programu będzie występ legendarnego zespołu Schizma z Bydgoszczy, który zaprezentuje swój najnowszy album "Upadek". Ten zespół jest prawdziwą kwintesencją hardcore'a na światowym poziomie.

Nie zabraknie także przedstawicieli rodzimej sceny punkowej, ponieważ zagra JAD z Warszawy. Jest to jeden z najczęściej koncertujących polskich formacji, która wykonuje brudny i zaangażowany punk. Z warszawskich zespołów wystąpi także The DamNation, który powstał w 2017 roku. Ich twórczość obejmuje szybki, motoryczny i przebojowy punk rock.

W programie przewidziano także występ zespołu Orphanage Named Earth z Białegostoku, Morąga i Sztokholmu. Wprawią słuchaczy w refleksyjny nastrój swoją suitą tęsknoty za Praświatem i buntu wobec obecnej hierarchii.

W ramach festiwalu wystąpi także Axegrinder. To zespół, który ma na swoim koncie kultową płytę "The Rise of the Serpent Men". Swoim występem w ramach "Borderline Fest" przywrócą na scenę ciężkie brzmienia i zaangażowany przekaz, który ukształtował ten gatunek muzyczny.

Warto wspomnieć także o festiwalowym udziale irlandzkiego artysty Meryl Streek, który w ramach wydarzenia zadebiutuje na polskiej scenie. Jego twórczość to elektryczne brzmienia, współtworzone z wściekłą mieszanką punkowej gitary i silnym przekazem. Artysta porusza w swojej twórczości istotne kwestie społeczne, takie jak codzienne życie warstw wykluczonych w Irlandii i korupcja polityczna.

Tegoroczna odsłona "Borderline Fest" nie tylko przyciągnie fanów intensywnych brzmień, ale również przysłuży się szczytnemu celowi, ponieważ organizatorzy postanowili ze sprzedaży biletów wesprzeć organizacje niosące pomoc osobom uchodźczym. Bilety można kupić już teraz w przedsprzedażowej ofercie.

"Borderline Fest Vol. 2" odbędzie się w sobotę (26.08) w Zmianie Klimatu, przy ul. Warszawskiej 6.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać 2 pojedyncze zaproszenia na festiwal. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: BORDERLINE FEST VOL. 2

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
982 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39