Głosuj na zespół Janusza Panasewicza. Program "Bitwa na głosy" opuści jedna z drużyn [wideo]

2012.03.16 00:00
Już jutro z muzycznego show Dwójki "Bitwa na głosy" odpadnie jedna z drużyn. Nie pozwólmy, by był to zespół Janusza Panasewicza, w którym występuje dwóch reprezentantów Białegostoku - Beata Just i Karol Jankowski.
Głosuj na zespół Janusza Panasewicza. Program "Bitwa na głosy" opuści jedna z drużyn [wideo]
Fot: Anna Dycha
W najbliższym programie Beata Just zaśpiewa solówkę

Zespół zaprezentował się w pierwszym odcinku programu 3 marca. Wybrał utwór "Material Girl" Madonny.Możemy być jednak pewni, że drużyna frontmana Lady Pank będzie śpiewać też mocniejsze, rockowe utwory.

- W najbliższym odcinku to ja zaśpiewam solówkę - zdradza Beata Just. Dodaje, że chciałaby zaprosić Janusza Panasewicza do Białegostoku na koncert.

Swoją drużynę Panasewicz wyłonił podczas castingu w Olecku. Znalazły się w niej nie tylko osoby pochodzące z mazurskiej miejscowości, ale też z innych miast regionu, m.in. z Białegostoku, Suwałk czy Augustowa. W jutrzejszym odcinku po raz pierwszy głosować będziemy na wszystkie zespoły. Ten z najmniejszą liczbą głosów telewidzów odpadnie z programu. Nietykalność, czyli zapewniony udział w kolejnym odcinku, zapewniły sobie drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka. Ich występy otrzymały najwięcej SMS-ów od telewidzów.

Najbliższy odcinek "Bitwie na głosy" w sobotę o godz. 20.05 w TVP2. Zespół Janusza Panasewicza czeka na Wasze głosy!

Przeczytaj także: Zaśpiewają z Januszem Panasewiczem. Białystok w "Bitwie na głosy"

andy

824 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39