Godzilla i Kong znowu atakują! Ich walkę można zobaczyć na ekranach kin Helios

2024.03.26 14:27
Z okazji światowej premiery filmu "Godzilla i Kong: Nowe imperium" kino Helios zaprasza na Mini Maraton "Godzilla i Kong". Premierową produkcję poprzedzi film "Godzilla vs. Kong".
Godzilla i Kong znowu atakują! Ich walkę można zobaczyć na ekranach kin Helios
Fot: Kadr z filmu "Godzilla i Kong: Nowe imperium"

Mini Maraton "Godzilla i Kong" odbędzie się w środę (27 marca) w kinach Helios.

Mini Maraton "Godzilla i Kong"

"Godzilla vs. Kong" to film, który miał swoją premierę w 2021 roku. Przedstawia epicką walkę między dwoma legendarnymi przeciwnikami, której stawką są losy świata na kolejne stulecia. Kong wraz ze swoimi obrońcami wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć prawdziwe miejsce, które może nazwać swoim domem. W tej wyprawie towarzyszy im Jia, młoda sierota, która ma wyjątkową i silną więź z Kongiem. Nagłe pojawienie się wściekłej Godzilli na ich drodze powoduje chaos i zniszczenie na całym świecie. W rolach głównych występują: Rebecca Hall, Alexander Skarsgard i Millie Bobby Brown.

"Godzilla i Kong: Nowe imperium" kontynuuje historię zapoczątkowaną w filmie z 2021 roku, przedstawiając epicką walkę gigantów, która wciąż trwa. Potężny Kong i przerażający Godzilla muszą teraz zmierzyć się z kolosalnym, dotąd nieodkrytym zagrożeniem, które kryje się w naszym świecie. Ta nieznana siła stawia pod znakiem zapytania nie tylko istnienie potworów, ale także ludzkie istnienie. Produkcja zgłębia historię tytanów oraz ich początki, odkrywając tajemnice Wyspy Czaszki i inne zagadki. Ukazuje również mityczną bitwę, która dała początek tym istotom i związała ich losy z ludzkością na zawsze.WIĘCEJ INFORMACJI:
Mini Maraton: Godzilla i Kong (Galeria Alfa)
Mini Maraton: Godzilla i Kong (Atrium Biała)
Mini Maraton: Godzilla i Kong (Galeria Jurowiecka)

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1504 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39