Mini Maraton: Godzilla i Kong

dodane dnia: 2024-03-22 przez: Dali01
Mini Maraton: Godzilla i Kong
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-03-27
Organizatorzy zapraszają na Mini Maraton Godzilla i Kong w kinach Helios.

27 marca o godzinie 21:30 rozpocznie się filmem "GODZILLA vs. KONG", gdzie jesteśmy świadkami pojedynku dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Po krótkiej przerwie, premierowy pokaz "GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM", walka gigantów trwa! Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie…


Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: Rebecca Hall, Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown


Zwiastun filmu:
Godzilla i Kong: Nowe imperium

Walka gigantów trwa!. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens


Zwiastun filmu:


1491 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39