Grały podlaskie zespoły w siatkarskiej II lidze. BAS Białystok liderem

2016.10.30 11:14
W 6. kolejce siatkarskiej II ligi mężczyzn zawodnicy BAS-u Białystok wygrali z Lesanem Halinów 3:1, natomiast Centrum Augustów przegrało z MOS Wola Warszawa 0:3.
Fot: Fanpage BAS II Liga Mężczyzn

Siatkarze białostockiego BAS-u odnieśli kolejne, piąte już zwycięstwo w lidze i z dorobkiem 16 punktów przewodzą w stawce na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Wczoraj pokonali Lesan Halinów 3:1, a słabość okazali tylko w drugim secie, który przegrali 15:25.

Dużo gorzej wiedzie się drużynie Centrum Augustów, która po dwóch zwycięstwach na początku sezonu, teraz po raz czwarty z rzędu musiała uznać wyższość rywala. Mecz w Warszawie z MOS Wola zakończył się gładkim zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Przed zawodnikami z Augustowa szansa na przerwanie złej passy. W przyszły weekend zagrają oni bowiem we własnej hali z Huraganem Wołomin, który jest jedną ze słabszych ekip w lidze. BAS Białystok pojedzie do Olsztyna na starcie z AZS UWM.

BAS Białystok – Lesan Halinów 3:1 (25:22, 15:25, 25:23, 25:15)
MOS Wola Warszawa – Centrum Augustów 3:0 (25:23, 25:14, 25:22)