Grand Prix Zwierzyńca. Finał należał do faworytów

2019.06.09 16:48
W niedzielę (9.06) odbył się czwarty etap tegorocznej edycji Grand Prix Zwierzyńca, który jednocześnie stanowił finał biegowych zmagań. Ostatnie zawody cyklu zwyciężyli Wojciech Augustynowicz i Magdalena Parchowska.
Grand Prix Zwierzyńca. Finał należał do faworytów
Fot: Grand Prix Zwierzyńca

V edycja Grand Prix Zwierzyńca jest już przeszłością. Finałowa część imprezy jak zwykle przeprowadzona została na stadionie miejskim, gdzie oprócz biegów na 5 km i 10 km, do sportowej rywalizacji - na krótszych dystansach - przystąpiły także dzieci.

Główny i zarazem najdłuższy bój padł łupem uczestników, którzy przed ostatnim etapem zmagań znajdowali się na czele klasyfikacji generalnej cyklu. Mowa tu o Wojciechu Augustynowiczu i Magdalenie Parchowskiej. To właśnie ta dwójka podczas finału na największym sportowym obiekcie w województwie podlaskim pokonała przygotowaną trasę w najlepszym tempie, w efekcie czego zasłużenie sięgnęła też po triumf w klasyfikacji końcowej V Grand Prix Zwierzyńca.

Nagrodą za wygranie GPZ w kategorii kobiet i mężczyzn był trzydniowy pobyt wypoczynkowy dla dwóch osób w jednym z augustowskich hoteli, który na swym terenie posiada aquapark z licznymi zjeżdżalniami wodnymi, saunami oraz wanną z hydromasażem i siłownią.

Wyniki Grand Prix Zwierzyńca 4/4 (bieg na 10 km):

Mężczyźni:
1. Wojciech Augustynowicz
2. Krzysztof Czajkowski
3. Tomasz Makałus

Kobiety:
1. Magdalena Parchowska
2. Magdalena Borowska
3. Aleksandra Zinówko

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1571 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39