Białystok Online

Sport

Grand Prix Zwierzyńca. Jeszcze jeden start i finał

2019.05.09 09:45
Grand Prix Zwierzyńca. Jeszcze jeden start i finał
Fot: BiegoStok/Małgorzata Babul

W niedzielę (12 maja) przeprowadzony zostanie trzeci etap tegorocznej edycji Grand Prix Zwierzyńca. Finał cyklu odbędzie się 9 czerwca.

Walka o końcowy triumf w V Grand Prix Zwierzyńca wkracza w decydującą fazę. Za biegaczami już dwa starty, a ten trzeci - zaplanowany na najbliższą niedzielę (godz. 11.00) - będzie kluczowym sprawdzianem przed batalią finałową, która stoczona zostanie na stadionie miejskim przy ul. Słonecznej.

W ostatnim "zwykłym" biegu uczestnicy zmagań otrzymają do pokonania dystans liczący 10 km. Najważniejsze momenty rywalizacji - czyli start i meta - toczone będą w okolicach Pomnika Żołnierzy 42-go Pułku Piechoty w Parku Zwierzynieckim.

Zapisy na zawody prowadzone są tylko do czwartku (9 maja) do godziny 23.59. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poprzedni etap tegorocznej edycji Grand Prix Zwierzyńca - z czasem 00:37:59 - wygrał Wojciech Augustynowicz. Wśród pań najlepsza okazała się Magda Parchowska (00:44:18).

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rejestracji: V Grand Prix Zwierzyńca 2019

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Rafał Żuk

Rafał Żuk

rafal.zuk@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas