Gratka dla rolników. Wystawa Zwierząt Hodowlanych już w ten weekend

2021.09.03 11:38
Już w najbliższy weekend miłośnicy zwierząt hodowlanych, a także królików rasowych będą mogli wziąć udział w regionalnej wystawie, organizowanej rokrocznie w Szepietowie. Wystawie towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym.
Gratka dla rolników. Wystawa Zwierząt Hodowlanych już w ten weekend
Fot: Pixabay

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (PODR) w Szepietowie organizuje XXVII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz VIII Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych, które odbędą się w najbliższy weekend 4-5 września.

- Wystawa wyróżnia się imponującą frekwencją odwiedzających, rekordową liczbą wystawców i wspaniałą atmosferą. Podlaski Ośrodek Doradztwa w Szepietowie gości rolników, a także krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Kontakty zawarte w czasie Wystawy owocują wieloma przedsięwzięciami, które budują infrastrukturę polskiego rolnictwa - informuje PODR.

Szepietowska Agroarena w pierwszy weekend września zapełni się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a na terenach wystawowych zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprzęt i środki do produkcji rolniczej. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością. W wydarzeniu udział wezmą instytucje wspierające rolnictwo oraz Pierwsza Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej.

Ponadto Wystawie Zwierząt Hodowlanych będą towarzyszyć Dni z Doradztwem Rolniczym.

- Jest to okazja do zaprezentowania oferty doradztwa rolniczego i innowacyjnych rozwiązań we współczesnym, rozwijającym się rolnictwie. Wydarzenie daje szanse do wielu spotkań z rolnikami, doradcami, wystawcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki - przekazuje organizator.

Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram: Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

888 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39