"Grosz miłości". Charytatywny koncert w Gwincie

2020.02.03 10:05
To będzie koncert charytytwny na rzecz podopiecznych Fundacji "Pomóż Im". Odbędzie się w najbliższy wtorek w klubie Gwint.
"Grosz miłości". Charytatywny koncert w Gwincie
Fot: pixabay.com

"Grosz Miłości" jest to jeden z projektów Stowarzyszenia KoLiber Białystok, który obejmuje różnorodną działalność na rzecz potrzebujących z województwa podlaskiego. Pierwszym wydarzeniem w tym roku jest koncert charytatywny, który odbędzie się już 4 lutego w białostockim klubie Gwint.

W organizację koncertu włączyli się młodzi artyści z Białegostoku i okolic, a w ich wykonaniu będzie można usłyszeć różnorodne covery, jak i autorskie piosenki, brzmienia spokojne i klimatyczne, ale i mocniejsze, rockowe kawałki.

Podczas koncertu wystąpią: Majka Guzowska, Oliwia Ignatowska, Sara Świątkowska, Przemysław Kuzia, Beata Zaręba, Monika Kurza, Ewa Ogrodnik, Justyna Kostecka, Maja Kuklińska, Paulina Jasińska, Wiktor Bogdan i Olivia Demiańczuk.

Odbędzie się również loteria z nagrodami ufundowanymi przez partnerów koncertu. Pomysłodawcy wydarzenia organizują też oficjalną zbiórkę. Wesprzeć Fundację "Pomóż Im" można też wpłacając dowolną kwotę na numer konta.

Początek koncertu o godz. 20.00. Wstęp jest wolny. Po koncercie przewidziana jest wspólna zabawa podczas karaoke w klubie Gwint.

Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz też: Koncert Charytatywny "Grosz Miłości"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

910 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39