Gwiazdy w Białymstoku. Mamy bilety na komedię "Przez park na bosaka" [WIDEO]

2015.06.09 00:00
Teatr Kwadrat powraca do Białegostoku z kolejnym hitem teatralnym ostatnich lat. Tym razem jest to historia uroczej pary - "Przez park na bosaka". W spektaklu gra m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska.
Gwiazdy w Białymstoku. Mamy bilety na komedię "Przez park na bosaka" [WIDEO]
Fot: materiały Teatru Kwadrat

Corie i Paul są małżeństwem z sześciodniowym stażem. Siódmego dnia, bynajmniej nie odpoczywają, tylko wprowadzają się do swojego pierwszego wspólnego gniazdka, które jak się później okazuje, jest dalekie od ideału. Zima jest pierwszym źródłem nadciągających problemów młodego małżeństwa. Okazuje się bowiem, że kaloryfer w mieszkaniu jest zimny, jak zimne nóżki, a nóżki są zimne, ponieważ w suficie jest dziura wielkości szybu windy towarowej. Tyle, że windy przecież nie ma.Na dodatek w takich okolicznościach okazuje się, że nie wszystko wygląda tak różowo. On jest rozważny, ona romantyczna. On odpowiedzialny, jak na prawnika przystało, ona uroczo naiwna, bez specjalnie skonkretyzowanych planów na przyszłość.

W spektaklu występują: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, Ewa Wencel, Grzegorz Wons i Maciej Kujawski. Można go będzie obejrzeć 12 czerwca o godz. 19 w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Patronujemy wydarzeniu.

Mamy bilety: Konkurs

Szczegóły: "Przez park na bosaka" w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1672 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39